GLKS Znicz Władysławów

Witamy na stronie poświęconej drużynie piłkarskiej z miasteczka Władysławów. Znajdziesz tu wszystkie informacje dotyczące Klubu, spotkań piłkarskich jakie będą i były rozgrywane, galerię zdjęć piłkarzy i spotkań, masę ciekawostek oraz zawsze aktualne wieści o zespole. Zapraszamy do komentowania i wyrażania własnej opinii na tematy poruszane na naszej stronie.

Wesprzyj Nas

• autor: Admin, 2010-03-21 19:40
Jeśli znalazłe(a)ś się tu, jeśli uważasz że warto, jeśli doceniasz to co robimy - wesprzyj nas.

Jeżeli chcesz wesprzeć działalność GLKS Znicz Władysławów finansowo, możesz wykonać przelew na konto stowarzyszenia:

45 8557 0009 0700 0456 2007 0001

Wszystkie wpłaty przeznaczane są wyłącznie na rozwój Klubu.

Za wszystkie wpłaty dziękujemy

Zarząd i Piłkarze

Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!

• autor: Administrator Futbolowo.pl, 2014-10-29 19:00

Dzięki współpracy ze sklepem internetowym muve.pl mamy zaszczyt zaproponować Wam już dziś Pre-order legendarnej gry, Football Manager 2015 ze specjalną zniżką! Zamów i graj już dziś w beta-wersję gry!

Z boiska wprost na parkiet – Bal Sportowca 2010

• autor: Admin, 2010-07-26 14:40

Przez ostatnie miesiące piłkarze z GLKS "Znicz" Władysławów zacięcie walczyli na murawach boisk, by wspiąć się jak najwyżej w tabelach. Piłkarskie zacięcie nie zawiodło i doprowadziło ich do drugiej lokaty w okręgowej klasie konińskiego OZPN. Nic więc dziwnego, że taki sukces zarówno zawodnicy, jak i działacze Klubu postanowili uczcić z wielką pompą. Tym bardziej, że okazji do świętowania było dużo więcej. Podczas Balu Sportowca, który odbył się 24 lipca, "Znicz" zakończył rozgrywki sezonu tanecznym krokiem, jakiego pozazdrościłby niejeden celebryta z "Tańca z gwiazdami".

Podczas trzydziestu rozegranych w ostatniej kolejce meczów 18 razy piłkarze "Znicza" i ich kibice cieszyli się ze zwycięstwa, a bramkarze przeciwników aż 63 razy musieli wyciągać piłkę z bramki. Każde spotkanie było walką na miarę ligi światowej. Władysławowscy piłkarze nie lekceważyli żadnego przeciwnika i z każdą drużyną zacięcie walczyli do ostatniego gwizdka sędziego. Ani zmęczenie, ani kontuzje, ani tym bardziej kiepska pogoda nie były w stanie zatrzymać piłkarzy w biegu do awansu. Druga lokata w tabeli to bardzo dobry wynik, choć apetyt na awans do IV ligi z tej pozycji jest bardzo duży. Bezsprzecznym jest jednak, że "Znicz" po raz kolejny pokazał dobrą piłkę. Piłkarze nie zawiedli i udowodnili swoją klasę.

Wszystkiego Najlepszego!

• autor: Admin, 2010-06-19 09:11

Damian Bąkowski Napastniknik Znicza Władysławów, straci dzisiaj status kawalera i zmieni swój stan cywilny. Kolejny z występujących w Zniczu braci Bąkowskich stanie na ślubnym kobiercu wraz ze swoją wybranką serca o imieniu Lucyna. Z tej okazji Zarząd,  Cała drużyna wraz z Trenerem oraz Administrator strony składają Młodej Parze najlepsze życzenia na nowej drodze życia. Natomiast Damianowi życzymy samych dobrych występów w koszulce Znicza.

Bąkowski Show

• autor: Admin, 2010-05-25 16:06

Znicz Władysławów - Orlik Miłosław 2:0

Robert Bąkowski  x2

Z Miłosławiem w Niedzielę

• autor: Admin, 2010-05-16 20:33

Już w najbliższą niedziele nasza drużyna stoczy kolejny bój z rywalem jakim jest Orlik Miłosław, rywal bardzo nie wygodny szczególnie gdy gramy z nim na wyjazdach, jednak tym razem podejmujemy go na własnym terenie.

Miejmy nadzieję że przy dopingu licznie zgromadzonej publiczności nasza drużyna pokaże charakter i zwycięży a także przełamię złą passę.

Serdecznie zapraszamy!

Aż trudno uwierzyć!