Sto lat Arek!

• autor: Admin, 2010-04-03 10:00

Dzisiaj swoje 22 urodziny obchodzi snajper biało-niebieskich Arkadiusz Drzewiecki.

Mierzący 172 cm wzrostu, ważący 67 kg, mający na koncie zainkasowane 6 bramek,  jakże cenne dla Znicza oraz jakże efektowne!

Jesteś z nami nie od wczoraj, widać Cię na każdym metrze murawy, Twoja gra nie jest wcale gorsza od gry Wayne Rooneya. Kiwanie, dryblowanie, zwodzenie to tak jakbyś miał we krwi od urodzenia.  Potrafisz każdego kibica  zadziwić oraz wzbudzasz podziw. Z  szybkością Lamborghini Gallardo mijasz każdego boiskowego wroga a piłki łupane na bramkę śmigają niczym MiG-25.

Ale dość już pieszczot (resztę usłyszysz jeszcze nie raz), przechodząc do rzeczy sympatycznemu wychowankowi władysławowskiego Klubu życzymy dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, jak najmniej kontuzji, spełnienia marzeń oraz jak najlepszych występów w biało-niebieskich barwach!

Oczywiście wspaniałego życia prywatnego, takiego Lamborghini Gallardo lub Bugatti 16.4 Veyron, wiecznie pełnego portfela oraz kurcze uśmiechu na twarzy na każdy dzień.